فایل های اداری یکی از ابزار هایی می باشند که در شرکت ها و ادارات برای نگهداری و سازمان دادن به پرونده ها و اوراق، مورد استفاده قرار می گیرند. با داشتن یک فایل اداری در محیط کار یا منزلتان، باعث نظم بخشیدن به آن محل شوید و زیبایی بسیار زیادی را به فضاهای اداری خود دهید. این فایل های اداری در اندازه ها و رنگ ها ی مختلف تولید می شوند، که هر فرد براساس سلیقه شخصی می تواند آن را تهیه نمایند و از آن استفاده کند در ادامه به انواع فایل اداری و مواردی از این قیبل می پردازیم.

نکاتی که هنگام خرید فایل اداری باید بدانید

فایل های اداری در سایز ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند که افراد براساس نیاز خود می توانند نسبت به خرید آن ها از طریق یاست های معتبر و یا مراکز فروش این فایل ها اقدام نماید.

نکاتی درباره خرید فایل اداری:

  • همان طور که در ابتدا گفتیم فایل اداری علاوه بر نگهداری و نظم دادن به پرونده ها، باعث زیبایی به محیط اداری می شود، بنابراین هنگام خرید این فایل های اداری به رنگ فایل دقت کنید، که این رنگ متناسب با رنگ محیط اداری شما همتهنگ باشد، همچنین به علت سنگینی رخی از پرونده ها شما باید فایلی را انتخاب نمایید که از جنس بسیار خوبی باشد که دارای مقاومت بالایی است.
  • یکی دیگر از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید تعداد کشو های فایل های اداری می باشدکه این تعداد را باید متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید، در هنگام خرید حتما توجه کنید که کشو ها به آسانی باز و بسته شوند و دارای مقاومت بالایی باشند، اگر شما دارای اسنادی می باشید که نمی خواهید به آسانی در دسترس دیگران قرار بگیرد، حتما از فایل های کشویی قفل دار استفاده کنید.
  • یکی از نکات مهم هنگام خرید فایل اداری این می باشد که به اندازه آن توجه نمایید، البته شما باید اندازه فایل های اداری را متناسب با فضایی انتخاب کنید که می خواهید آن را قرار دهید، بنابراین فایل اداری نباید بسیار بزرگ یا بسیار کوچک باشد، زیرا این فایل ها اکثرا در کنار میز کار شما هستند.
  • در ارتفاع فایل های اداری نیز بسیار دقت فرمایید که اندازه آن بیش از حد بزرگ نباشد که شما برای استفاده از وسیله های داخل آن دچار مشکل شوید، هم چنین نباید بسیار کوتاه باشد که برای برداشتن وسایل مورد نیاز خود بسیار خم شوید.

نکات مهم هنگام خرید فایل اداری

 

انواع فایل اداری:

فایل اداری دارای دو نوع چوبی و فلزی می باشد که در زیر به توضیح مختصری از هر یک می پردازیم:

فایل اداری چوبی: این فایل برحسب تعداد کشو نام گذاری می شود که دارای  کشوهای سه چهار و یا بیشتر می باشند.جنس آن ها از ملامینه می باشد بنابراین ضد خش می باشد و از دوام بالای برخوردار می باشد.

فایل اداری قلزی: این فایل ها نیز دارای تعداد کشو های دو یا سه و یا حتی چهار تایی می باشند، این فایل ها برخلاف فایل چوبی به راحتی جابه جا می شوند، و از جنس فلز های بسیار خوبی ساخته می شوند.

مهمترین نکات هنگام خرید فابل اداری

انواع فایل اداری کشو دار پرونده خور:

شما حتما اسم فایل کشویی را شنیده اید در اینجا می خواهیم به انواع فایل کشویی و کاربرد های آن بپردازیم با ادامه این نوشته همراه ما باشید.برای نگهداری اسناد، فاکتورها، وسایر وسایل شخصی شما نیازمند یک فایل کشودار می باشید که دارای قفل باشد تا بتوانید اسناد خود را با خیالی آسوده در آن قرار دهید.

اگر شما از فایل های کشویی استفاده نکنید باعث می شود که اسناد و لوازم مهم خود را گم کنید و هر فردی به راحتی بتواند از وسایلی که نمی خواهید مطلع شوند، استفاده کنند، پیشنهاد میکنیم برای جلوگیری از این موارد از فایل های کشودار و یا فایل های کشو دار پرونده خور استفاده کنید که براحتی تمام اسناد و مدارک خود را در آن قرار داده و از دسترس افراد دور نگه داید.

فایل های کشو دار می تواند کمی کلاسیک و در عین حال مدرن ساخته شود ولی در هر صورت راهی بسیار عالی برای نگه داشتن اسناد بسیار مهمی است، که شما نیازمند آن می باشید، فایل های کشو دار پرونده خور دارای دو نوع: عمودی و کوچک می باشند، که در زیر به توضیح مختصری از هر یک می پردازیم.

اولین مدل از فایل های کشو دار پرونده خور ، فایل های پرونده خور کوچک می باشند که معمولا کوتاه هر و پهن تر از سایر فایل ها می باشند و آن ها را در کنار میز اداری میز اداری قرار می دهند تا افراد بتوانند در حالت نشسته نیز به راحتی از این فایل ها استفاده کنند. این فایل ها معمولا از یک تا سه کانتینر استفاده می نمایند، در صورتی که این فایل ها به اندازه کابین عمودی عمیق نمی باشند، ولی فضای ذخیره بسیاری را در خود دارند.

دومین مدل از فایل های کشو دار پرونده خور، فایل های پرونده خور عمودی می باشند که این فایل ها بلند تر از سایر فایل ها می باشند و دارای تعداد کشو های بسیاری می باشند که این فایل ها از عقب به جلو سازماندهی خواهند شد، این فایل ها را نیز معمولا در کنار یک دیوار می گذارند، زیرا آنها به اندازه کافی بلند می باشند و نیازی نیس که در کنار میز اداری قرار بگیرد.

همواره میتوانید جهت مشاوره برای خرید فایل اداری و یا انواع محصولات ما با راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و یا همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید فایل اداری از صفحه محصولات ما که در زیر لینک آنرا برای شما قرار داده ایم در سایت ما دیدن فرمایید.

 

 

5/5 (3 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ