وقتی صحبت از فضای کاری می شود ، نگران این هستید که ممکن است میز شما قدیمی باشد و به یک میز اداری جدید نیاز دارید؟ شما باید از یک میز ال برای حداکثر بهره‌وری نهایی استفاده کنید. مزایای قابل توجهی برای استفاده از یک میز اداری ال شکل در دفتر مدرن شما وجود دارد:

  • اگر یک دفتر کار خصوصی دارید ، میز اداری L منحصر به فرد یک  احساس کنترل را برای چگونگی تنظیم آنچه که ما از آن به عنوان فضای کار “فعال” می نامیم ایجاد می کند: منطقه بالای میز که بیشتر وقت خود را صرف کار با رایانه، کاغذها، بررسی ایده ها ، طراحی ، یا بررسی گزارش ها و موارد دیگر می کنید.

  • یک میز اداری L شکل می تواند با قرار گرفتن بصورتی که مشرف به سایر قسمت های دفتر باشد، احساس اقتدار و رهبری را منتقل کند.

  • شما می توانید با انتخاب یک میز اداری L علاوه بر اینکه فضای میز خود را گسترش دهید، هزینه های اضافی برای خرید میز اداری جدیدی را نیز کاهش دهید.

ایده های استفاده از میز اداری ال

یک میز اداری ال سنتی برای هر مدیری که می خواهد اقتدار و ظرافت را از طریق یک طراحی زیبا و بدون دموده شدن را منتقل کند، مناسب است.

 

میز اداری ال مدرنی مثل این نمونه که دارای قسمت انحنای اضافی است حس جدیدی از میز L شکل را تداعی میکند. این میز L در حال حاضر زیبایی فضای مینیمالیستی را در فضای اداری تجاری شما اجرا می کند.

 

شما می توانید برای تمرکز بیشتر از دو میز اداری L شکل که رو به دیوار است، استفاده کنید، همچنین فضای کار را گسترش دهید و ارتباط نزدیک و آسان خود را با مدیران یا هم تیمی خود حفظ کنید.

میز اداری L

 

انواع میز اداری تولیدی سایت مبل اداری را مشاهده کنید.

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ