انواع میز اداری و نکات کلیدی درباره خرید میز اداری

دراین مقاله میخواهیم شما را با نکات خرید میز اداری و انواع میز اداری برای محیط کاری و بهترین میز برای شرکت شما آشنا کنیم با ما همراه باشید.میز اداری در محیط های اداری و دفاتر استفاده میشود میز اداری از مهمترین وسیله های زیبایی محیط کاری شما میباشد که تاثیر بسیار زیاد و مهمی را بر نظم و سازماندهی پروندهای محیط کاری خواهد داشت.

بنابراین  باید هنگام انتخاب میز اداری دقت کافی داشته باشید و برخی از نکات را که در ادامه خدمت شما عرض میکنیم مد نظر داشته باشیید تا بهترین میز را برای محیط اداری خود انتخاب کنید .

میز اداری از مهمترین و ضروری ترین لوازم برای تمام اداره ها و محیط های کاری میباشد.گاهی بعضی از مدیران هنگام انتخاب میز اداری برای شرکت خود وسواس زیادی را به خرج میدهند و گاهی اوقات انتخاب میز برای آنها بسیار سخت میشود.بخصوص اگر شرکت از بخش های زیادی تشکیل شده باشد.

گاهی افرادی فکر میکنند که با وجود کارگاه های بسیاری که برای طرحی و ساخت میزهای اداری وجود دارد تهیه میزهای اداری بسیار آسان میباشد.ولی درحقیقت این کار نیاز به تخصص و مشاوره دارد.انتخاب میز اداری برای کارکنان یک شرکت در بهره وری و بازده کاری کارکنان آن شرکت تاثیر مستقیم دارد.

میز مدیریت سرو

میز مدیریت سرو

نکاتی درباره خرید میز اداری :

قبل از انتخاب و خرید میز اداری مناسب،باید از خود چند سوال بپرسید:

 • آیا این میز کار، نیاز شخصی من را بر طرف می کند؟
 • آیا این میز به راحتی در فضای اداری من جای می گیرد؟
 • آیا می توانم این میز را با بودجه ای که برای خرید این میز اختصاص داده ام کافی است؟
 • آیا در کنار صندلی اداری مناسب خواهد بود؟
 • آیا این میز، زیبایی و گیرایی  کافی را دارد و تصویری که می خواهم را ایجاد خواهد کرد؟

هنگام خرید میز اداری یکی از مهمترین نکته ها این میباشد که مطمعن شویم تمام نیازهای ما را برطرف کند تا مدت های طولانی از آن استفاده کنیم.

از آنجا که ما میخواهیم میز اداری را برای مدت طولانی استفاده کنیم باید به چوبی که برای میز اداری استفاده میشود دقت کنیم و باید از جنس مرغوب باشد زیرا به دلیل حرکت میز که در ادارات انجام میشود جنس میز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد.

همچنین باید به فضای اداری که داریم توجه کنیم، همچنین مقدار بودجه ای که برای خرید میز اداری مد نظر داریم باید توجه کنیم.

سایز میز کارمندی از دیگر نکاتی میباشد که هنگام خرید میز اداری باید به آن توجه داشته باشیم در صورتی که اتاق کوچک باشد باید از میز هایی دارای کشو استفاده کنیم تا قضای کافی برای اسناد و مدارک داشته باشیم.

یکی دیگر از نکات هنگام خرید  میز اداری رنگ آن میباشد رنگ میز اداری باید متناسب با وسایل دیگر باشد که میهواهیم میز اداری را درآنجا قرار دهیم.

از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کنیم این میباشد که میز اداری که میخواهیم خریداری کنیم از طرح و زیبایی خاصی برخوردار باشد تا زیبایی خاصی را به محیط اداری بدهد.

انواع میز اداری:

درابتدا انواع میز اداری را نام برده و توضیح کوتاهی درباره برخی  از آنها خواهیم داد پیشنهاد میکنم ادامه مقاله را مطالعه نمایید:

 1. میز مدیریتی
 2. میز کارمندی
 3. میز منشی
 4. میز کار گروهی
 5. میز کنفرانس
 6. میز پذیرش
 7. میز پذیرایی

میز اداری برای اتاف مدیریت:

اتاق مدیریت مهمترین و اولین فسمت یک اداره میباشد که باید به آن توجه بسیار زیادی کرد.میزی باید برای این قسمت خریداری شود که دارای .یژگی های ممتاز نسبت به سایر میزها داشته باشد.همانند اینکه سایز و رنگ آن باید مناسب با فضایی باشد که میخواهیم میز را در آنجا قرار دهیم.

کابرد میز مدیریت کمی با میزهای دیگر تفاوت دارد،چون مدیران کارهای اپراتوری را انجام نمیدهند اما به طور یفین ساعت های بسیار زیادی را پشت میز خود هستند و باید میز آنها راحت و خستگی ناپذیر طراحی شده باشد و ما باید هنگام خرید میز مدیریتی به این نکته توجه زیادی داشته باشیم.

نکات کلیدی درباره خرید میز اداری

میز اداری برای کارکنان:

میزهایی که باید برای اتاق کارکنان استفاده شود باید به صورت جدا و مجزا باشد ودارای کشو ومکانی برای نکه داشتن اسناد و مدارک کارمندان و شرکت که بسیار مهم است باشد.دراین صورت از فضای بسیار کمتر از اتاق استفاده میشود.همچنین باید میزهای کارکنان طوری طراحی شوندکه سیستم کامپیوتر یا لب تاپ فرد کارمند به راحتی روی آن قرار بگیرد.

در صورتی که فضای کافی برای میزهای تکی برای کارکنان نیست بهترین راه استفاده از میزهای گروهی میباشد.

برای افزایش کارایی کارمندان رعایت چند نکته ضروری است:

 1. فضا سازی مبتن بر بهداشت محیط زیست و ایمنی فرد کارمند
 2. بهینه سازی مصرف انرژی
 3. رعایت اصل های مهندسی

انواع میز اداری و نکاتی درباره خرید میز اداری

میز اداری برای اتاق کنفرانس:

در انتخاب میز اداری برای کنفرانس باید توجه داشته باشیم که میز دارای تمام تجهیزات لازم برای صوت و تصویر باشد تا افراد از آن راضی باشند ما در تلاشیم که با اعزام کارشناسان ساخت و تولید مجموعه به محل ساخت،متناسب با محلی که برای این میز طراحی شده است و همچنین فضای سالن و تعداد نفرات میزهای کنفرانس مطابق نظر مشتریانی که آن را درخواست میکنند طراحی کنیم.

میز کنفرانس به عنوان یکی از لوازم مهم برای هر محیط کاری یا شرکت میباشد که برای برگزاری همایش های علمی و فرهنگی و تجارتی و همچنین جلسات گروهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.تمام شرکت ها و حتی موسسات کوچک هم میازمند میز کنفرانس خواهند بود تا جلسات خود را انجام دهند.پس .وجود میزهای  کنفرانس برای هر شرکتی ضروری و مهم میباشد.

میز کنفرانس اعلب از جنس های mdf و چرم و شیش ها ،آلومینیوم وترکیبی هستند.رنگهایی که برای میز کنفرانس استفاده میشود شامل رنگهای ونگه،ماهاگونی،و فندقی میباشد که بر اساس سلیقه مشتری انتخاب خواهد شد.

میزهای اداری برای اتاق کنفرانس دارای طرح ها و رنگهای مختلف و متنوعی هستند و همچنین قابلیت های مختلفی دارند را دارا هستند همانند:

میز کنفرانس بدون پذیرایی:میزهایی هستند که طوری طراحی شده اند که مکانی برای پذیرایی در روی آن وجود ندارد.

میز کنفرانس با پذیرایی :میزهایی هستند که در روی آن مکان خاصی برای پذیرایی افراد وجود دارد.

میز کنفرانس با طراحی خاص و منحصر به فرد خود:میزهایی هستند که در طرح های خاص طراحی شده اند که بسیار زیبا میباشند.

همواره میتوانید جهت مشاوره برای خرید میز اداری و یا انواع محصولات ما با راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و یا همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید میز اداری خود از صفحه محصولات ما که در زیر لینک آنرا برای شما قرار داده ایم در سایت ما دیدن فرمایید.

 

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ