میز کنفرانس یکی از وسایل مهم ، همانند دیگر وسایل برای اداره ها ،ارگان ها و شرکت ها میباشد که برگزار کردن همایش های علمی،فرهنگی و جلسه های گروهی از این میزها استفاده میکنند.تمام شرکت ها از میز کنفرانس استفاده میکنند حتی شرکت های کوچک نیز نیازمند میز کنفرانسی برای شرکت خود میباشد.

اگر شما هم بدنبال میز کنفرانس برای جلسات خود هستید میتوانید میز کنفرانس بسیار شیک را برای اتاق کنفرانس خود  از وب سایت اینترنتی ما انتخاب کنید .

 

میز های کنفرانس دارای ویژگی های خاصی میباشند که یکی از این ویژگس ها این میباشد که برای چذیرایی افرادی که در کنفرانس شزکت مییکنند محلی را روی میز قرار داده اند .میزهای کنقرانس از نظر کارایی دارای سه نوع میباشند:

 • میز کنفرانس با پذیرایی
 • میز کنفرانس بدون پذیرایی
 • میز گنفرانس با طراحی خاص

اگر جلساتی که شما برگزار میکنید یک نفر قرار است سخن بگوید میتوانید از میز های مستطیلی یا مربعی استفاده کنید اما اگر قرار است همفکری داشته باشید میتوانید از میزهای کنفرانس دایره ای استفاده کنید که وب سایت ما تمام این میزها را در اختیاز شما عزیزان قرار خواهد داد.

چه نوع میز کنفرانسی را باید انتخاب کنیم؟

به طور کلی میز های کنفرانس دارای پنج نوع میباشند که در ادامه به آنهامیپردازیم :

۱٫میزهای کنفرانس دایره ای:این میزها جمع و جور میباشند و برای اتاف های کوچک و دفانر شخصی مورد استفاده قرار میگیرند.

۲٫میزهای کنفرانس مربعی:این میزها نیز برای جلساتی که کمی کوچمتر میباشد مورد استفاده قرار میگیرد.اما این میزها سطح بیشتری را نسبت به میزهای دایره ای اشعال میکنند.این میزها  به دلیل طراحی خاصشان میتوانید چند میز مربعی را درکنار هم قرار دهیدتا میز برزگتری را داشته باشید .

۳٫میز کنفرانس مستطیلی:این میزها برای جلسات رسمی تر و اتاق های بزرگتر استفاده میشوندواین میزها با توجه به انداره اتاق کنفرانس شما در اندازه های متنوعی سخته میشوند و به بازاز عرضه خواهند شد.

۴٫میزهای کنفرانس مستطیل سرگرد:این کیزها شبیه به میزهای مستطیلی میباشند اما تفاوت هایی نیز دارد که یکی از این تفاوت ها این است که در هر دو طرف این میزها محل اتصال میز دایره ای یا میزهای دیگر را دارد. تا حرکت آسانتر را برای شما فراهم آورد.

۵٫میز کنفرانس قایقی:این میزها طور خاصی طراحی شده اند که دید کافی برای همه شرکت کنندگان درجلسه را ارائه دهد.این میزها در میانه پهن تر و هرچه به سمت دو طرف کشیده شوند عرض این کیزها کاهش میابد.این میزها باعث میشود که ارائه دادن برای همه بدون جابجایی برای نگاه کردن به دیگران انجام شود.

ویژگی های میز کنفرانس خوب

ویژگی های میز کنفرانس خوب:

هر شرکتی برای جلساتی که برگزار میکند نیازمند یک میز کنفرانس مباشد .میزی که برای ایده پردازی و تشکیل جلسات هم فکری باشد ،بسیاری از ایده های  عالی کسب و کار در اطاف همین میز کنفرانس ها بوجود می آید.اما هنگام خرید این میزها دچار سردگمی میش.ید زیرا انتخاب آن ها بسیار آسان نیست .

قبل از انتخاب و خرید میز کنفرانس باید به عوامل بسیاری توجه داشته باشیم ما نیز دراین مطلب همه آنچه که برای خرید میز کنفرانس مد نظز شماست و باید بدانید به شما ازائه خواهیم داد.پیشنهاد میکنیم با ادامه مطلب همراه ما باشید تا با ویژگی های یک میز کنفرانس عالی آشنا شوید.

 • یکی از ویژگیهای میز کنفرانس این میباشد که گاهی جلسات طولانی برگزار میشود باید برای اینگونه جلسات بیاد فکری برای پذیرایی هم باشیم زیرا در عیر این صورت باعث خستگی افراد میشود و این موضوع خود باعث میشود به صحبت های فردی که سخنرانی میکند بی توجه باشند.میتوانیم با یک فنجان چای یا قهوه روحیه بهتری را به آنها بدهید.
 • میزهای کنفرانس براسا تعداد افرادی که میخواهند در جلسه حصور داشته باشند و ابعاد اتاق باید تهیه شوند.برای هر صندلی باید ۷۰سانتی متر فضا درنظر گرفته باشیم.
 • کمتریم عرض برای میز کنفرانس نباید کمتر از ۹۰سانتی متر باشد .
 • برای میزهای جلسات اگر تعداد افراد زیاد شد بهتز است از میزهای u استفاده کنید.این میزها دارای فضایی برای عبور سیم ها و کبل هایی برا استفاده از مانیتور و میکروفون میباشند.
 • چایداری میز یکی از ویژگی هایی میباشد که باید به آن توجه شود تا میز براحتی یا با کوچکترین فشار جابجا یا حتی واژگون شود.
 • درکنار میز کنفرانس بهتر است از کرانزا استفاده شود تا وسایل مورد نیاز و پذیرایی داخل آن گذاشته شود.

ویژگی های میز کنفرانس خوب

 • رنگ میز کنفرانس :زنکس که برای میز انتخاب میشود باید بسیار زیبا و با اقتدار باشد .رنگهای تیره باعث اقتدار دادن به میز میشود.ولی اتاق کنفرانس را بهتر از با رنگهای روشن نزئیین کنید تا میز کنفرانس با رنگ تیره درآن به نما بیاید.ولی درکل امتخاب رنگ میز بستگی به سلیقه شخصی و دیزاین داخلی هر شرکت دارد.
 • میزهای کنفرانسی که از جنس شیشه میباشند میتوانیم برای میز اداری نیزمورد استفاده قرار دهیم.نکته مهمی که باید در نظر داشته باشین این است که برای جلسات کنفرانس های رسمی از میزهای کنفرانس ترکیبی یا عیر شیشه ای استفاده کنید .

 

 • اگر از میز شیشه ا ی استفاده میکنید ،شیشه باید دارای ۱۲میلیمتر ضخامت باشد .جنس شیشه هم باید از مرعوبترین ها وبا کیفیت ترین تهیه شود.
 • ارتفاع میز کنفرانس:ارتفاع میز کنفرانس باید مناسب یا قد فردی که پشت آن مینشیند باشد یعنی طوری طراحی شود که پایه ها بیش از حدبلند طراحی نشوند تا میهمان هنگام نشستن دچار مشکل  نشود .کوتاه بودن میز هم به معنای این میباشد که باید افراد خم شوند که این نیز بسیار نا خوشایند میباشد.
 • میزهای کنفرانس باید طوری طراحی شوند که به راحتی به میکروفن،لبتاب،پذیرایی و …افراد دسترسی داشته باشند و از دو قسمتپلکانی تشکیل شده است که امر پذیرایی را بسیار آسان مینماید.
 • جنس و کیفیت میز کنفرانس:متریالی که برای تهیه میز کنفرانس میخواهیم انتخاب کنیم باید از بهترین و با کیفیت ترین نوع محصولات باشد تا دوام و مقاومت میز را تضمین کند.
 • اندازه میز کنفرانس:ارتفاع استاتدارد برای این میززها ۷۵ سانتی نتر میباشد .سایز و اندازه میز کنفرانس که میخواهیم انتخاب کنیم باید براساس طول و عرض اتاق کنفرانس باشد.بهترین نوع برای میزهای کنفرانس میزهای مستطیلی یا بیضی میباشند .اگر اتاق کنفرانس مربعی باشد انتخاب این میزها کمی سختر میشود.
 • همواره میتوانید جهت مشاوره برای خرید میز کنفرانس یا انواع محصولات ما با راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و یا همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید میز کنفرانس خود از صفحه محصولات ما که در زیر لینک آنرا برای شما قرار داده ایم در سایت ما دیدن فرمایید.

   

5/5 (2 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ