مهمترین نکات هنگام خرید مبلمان اداری

خرید مبلمان اداری کار بسیار مشکلی  میباشد و شما باید با ویژگی های محل کار خود و دیزاین آن جا و این که برای چه کاری می خواهید می تواند مدل های مختلفی  را انتخاب کنید.

ما در این جا سعی میکنیم مهمترین نکات درباره خرید مبلمان اداری را برای شما بیان کنیم تا شما باخیال آسوده مبلمان خود را خریداری نمایید.ابتدا چند نکته پیش پا افتاده از مهمترین نکات خرید  مبلمان اداری را بیان میکنیم و در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد:

۱٫بهتر است که قبل از خرید مبلمان اداری نیازههای خود را اولویت بندی کنید به طور مثال اگر که جایی را برای کامیپوتر و بایگانی مدارک خود در نظر گرفته اید حتما در هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن توجه داشته باشید.

۲٫حتما در هنگام خرید مبلمان اداری به فضایی که برای دفتر کارتانر نظر گرفته اید توجه کنید چرا که اگر فضای دفتر کارتان محدود و کوچک باشد خرید یک مبلمان اداری ۱۵۵ فوتی شیک و زیبا باعث می شود که برای شما جایی باقی نگذارد که سایر وسایلتان را بگزارید.

۳٫در خرید مبلمان اداری به ابن نکته توجه داشته باشید که مبمان اداری شما حتما با چیدمان اتاق و بقیه اجزای اتاقی که کار میکنید و همچنین با کاغذ دیواری و وسایل چوب در اتاق هماهنگ باشند.

۴٫به دنبال گزینه هایی باشید که امکان نگهداری سایر وسایل را دارا باشند.بسته به اینکه دفتر شما برای کار تجاری یا شخصی میباشد شما باید کتاب ها

،قبض ها،مدارک و سایر فایلها و وسایل رت چایی بگزارید بنابراین باید هنگام خرید مبلمان اداری باید توجه داشته باشید که تعداد زیادی کشو داشته باشد.

مهمترین نکات خرید مبلمان اداری

مهمترین نکات خرید مبلمان اداری چیست؟

مهمترین نکات خرید مبلمان اداری کمک می‌کند که بهترین مبلمان اداری را برای محل کار خود تهیه و از آن استفاده کنید.برای کسانی که در صدد تهیه یک مبلمان اداری شیک و در عین حال ارزان برای محل کار خود هستند، نکات خرید مبلمان اداری از اهمیت فراوانی برخوردار میباشد. مسلما در تهیه مبلمان اداری نکات زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کرد.ما در این مطلب شما را به مهمترین نکات برای خرید کبلمان اداری راهنمایی خواهیم کرد. دانستن نکات خرید مبلمان اداری به شما کمک می‌کند که متناسب با نیازهایتان بهترین مبلمان اداری را برای محل کار خود تهیه کنید. همانطور که می‌دانید مبلمان اداری در شکل‌ها و اندازه‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند و انتخاب آنها کمی مشکل شده است بنابراین باید نکات آن را یاد بگیریم. در ابتدا  برای خرید مبلمان اداری باید بدانید که چه کسانی قصد دارند از مبلمان اداری استفاده کنند تعداد افراد استفاده کننده و همچنین سمت افراد نیز تاثیر زیادی بر انتخاب شما خواه داشت مثلا برای رئیس باید مبلی بسیار شیک تهیه کنید

یکی از مواردی که در خرید مبلمان به آن دقت کنید قیمت آن میباشد:

افرادی که به قصد خرید مبلمان اداری به خرید میروند در کنار تمامی مؤلفه ها بیشتر به قیمت مبلمان های اداری توجه می کنند و شاید دلیل این امر، بررسی توان مالی خود برای یک خرید عالی و مناسب می باشد. با توجه به این نکته قیمت مبلمان های محیط کاری نیز یکی از مؤلفه‌های اصلی در زمان خرید خواهد بود، مبلمان ها با توجه به موارد مختلف از هزینه و قیمت های گوناگونی برخوردارند که می توان به جنس و طراحی مبلمان اشاره کرد. در واقع جنس هر مبلمان میزان قیمت آن را تعیین می کند مسلما هرچه جنس با کیفیت تر باشد هزینه بالاتر خواهد بود. نوع طراحی مبلمان نیز می تواند قیمت آن را تحت تاثیر قرار دهد که توصیه می کنیم در زمان خرید به این نکته نیز توجه نمایید.

“یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن توجه کنیم تنوع مبلمان اداری میباشد”

نکات خرید میز مدیریتی خوب

مبلمان های اداری از تنوع بسیاری برخوردارند. اگر وارد فروشگاه های مختلف شده باشید متوجه این موضوع خواهید شد که برخلاف گذشته دیگر مبلمان های اداری با یک طراحی و رنگ تولید نمی شوندو دارای تنوع فراوانی میباشد. تنوع در مبلمان اداری باعث شده است که تقاضا برای خرید این دست از محصولات اداری نیز افزایش یابد. تنوع در طراحی، رنگ، جنس و حتی در قیمت مبلمان های اداری از مهم ترین موضوعاتی است که در زمان خرید مبلمان اداری باید به آن ها توجه کرد. مهم ترین نکته در رابطه با انواع مبلمان اداری، کارایی آن ها می باشد. اغلب مبلمان های محیط کاری برای بخش خاصی طراحی و تولید می شوند که می توان به انواع میز و همچنین صندلی های اداری اشاره کرد. در بخش بعدی به صورت کامل تر در رابطه با انواع مبلمان اداری اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد. به طور کلی میزان مساحتی که برای هر فرد اختصاص داده می شود نزدیک به ۶ متر مربع میباشد که در زمان تهیه مبلمان اداری باید به این استاندارد توجه زیادی کرد.

از موارد مهم دیگری که در زمان خرید مبلمان اداری باید به آن توجه کرد:

 • زیبایی شناسی
 • ترکیب‌بندی رنگ‌ها
 • فضای در دسترس
 • بودجه مورد نظر

انواع محصولات مبلمان اداری کدامند؟

از جمله محصولات و برندهای مبلمان اداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • مبلمان اداری نیلپر
 • مبلمان اداری انرژی
 • مبلمان اداری هلگر
 • مبلمان اداری راحتیران
 • مبلمان اداری نظری

و از جمله محصولات موجود شامل:

 • میز اداری
 • صندلی اداری
 • مبل اداری
 • صندلی مدیریتی
 • صندلی کنفرانس
 • صندلی کانتر
 • میز جلو مبلی
 • سطل زباله
 • گاوصندق

درادامه چند نمونه از محصولات مبلمان اداری را نام برده و مهمترین نکات خرید آنهارا برای شما به طور کامل بیان خواهیم کرد:

۱-انتخاب صندلی اداری در هنگام خرید مبلمان اداری:

موقع خرید صندلی اداری  به این نکات توجه کنید:

۱٫صندلی اداری دارای نشیمنگاه آبشاری هستند.

۲٫صندلی های اداری خوب دارای پشت سری هستند.

۳٫صندلی دفتر باید قابل تنظیم باشد.

۴٫پشتی صندلی اداری باید انحنا S شکل داشته باشد که گودی کمر را در زمان تکیه دادن به آن حفظ کند. کفی و پشتی صندلی باید از متریال مناسبی باشند و بهتر است ضد عرق باشد تا فرد عرق نکند و لباس به بدنش نچسبد

۵٫صندلی هایی که برای کار با رایانه استفاده می‌شود باید به سمت عقب خم شود تا بتواند زاویه ۱۱۰ درجه ایجاد کند و احساس راحتی کند.

نکته آخر که باید در نظر بگیرید این است که صندلی اداری نباید خیلی نرم باشد.

یعنی کفی صندلی اداری باید نرم و راحت باشد اما نه در حدی که شخص مانند مبل راحتی در صندلی فرو رود و به سختی تکان بخورد.

۲-انتخاب میز اداری در هنگام خرید مبلمان اداری:
بدون شک مهمترین قسمت مبلمان اداری هر شرکت میز اداری آن است ،که دو نوع آن میز مدیریت و میز کارمندی میباشد که باید با رعایت اصول طراحی و تولید شوند. میز کارمندی می بایست به گونه ای قرار بگیرد و طراحی شده باشد که اشخاص مافوق براحتی بتوانند افراد زیر دست را کنترل کنند. لذا میز کارمندی می بایست بگونه ای قرار گیرد که مدیریت به تمام میز های اداری احاطه کامل داشته باشد. میز کارمندی را نسبت به کاری که قصد انجامش را دارید باید انتخاب کنید اگر نیاز به فضای بیشتری برای کار دارید مناسب تر است که میزی بزرگ را انتخاب کنید. اما میتوانید فضای کاری خود را با استفاده از کشوهای میز محدود کنید. .به طور کلی حداﻗﻞ ﻃـﻮل برای میز ﺑﺎﯾـﺪ ۱۲۰۰ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘـﺮ و ﺣـﺪاﻗﻞ ﻋﺮض برای میز ﺑﺎﯾﺪ ۸۰۰ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ. طول ۱۶۰۰ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮوﻋﺮض ۸۰۰ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮﺗﻮﺻﯿﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد طول وﻋﺮض ﺳﻄﺢ ﮐﺎر میز ﺑﻬﺘﺮاﺳﺖ ﻣﻀﺮﺑﯽ از ۱۰۰ ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺑﺎﺷﺪ. به طور معمول برای میزهای مدیریتی مدرن از متریال ام دی اف استفاده می شود. از خوبی های mdf علاوه بر زیبایی و تنوعی که دارد. می توان به مقرون به صرفه و با دوام بودن آن اشاره کرد و همچنین ام دی اف استحکام بیشتری به نسبت سایر متریال ها را دارا میباشد. برای اینکه میز کار شما عمر بیشتری داشته باشد و بیشتر از آن استفاده کنید بهتر است هتگام خریدمیز اداری، به دنبال میزی باشید که سطح آن با روکش فرمیکا یا ملامینه پوشیده شده باشد.

پارتیشن اداری

۳-انتخاب پارتیشن اداری در هنگام خرید مبلمان اداری:
در زمان انتخاب و خرید پارتیشن به اندازه، نوع پارتیشن و نحوه قرار گرفتن آنها توجه کنید:

زیرا رعایت تمام این موارد روی محیط کاری تأثیر مستقیم دارندبرای انتخاب بهترین نوع پارتیشن اداری باید هدف از پارتیشن بندی را مشخص کنید یعنی مشحص کنید در کدام مکان و برای چه وسعتی میخواهید. پارتیشن اداری برای کارمندان مالی شرکت بسیار عالی است و دسترسی دیگران به اطلاعات مالی را کم می‌کند.. برای افزایش زیبایی می‌توانید رنگ پارتیشن را با مبلمان خود هماهنگ کنید و بر زیبایی آن بیافزایید.

همواره میتوانید جهت مشاوره برای خرید مبلمان اداری و یا انواع محصولات ما با راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و یا همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید مبلمان اداری خود از صفحه محصولات ما که در زیر لینک آنرا برای شما قرار داده ایم در سایت ما دیدن فرمایید.

 

5/5 (3 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ