راهنمای کامل خرید میز کامپیوتر

خرید میز کامپوتر تصمیمی است که اگر میز کامپیوتر خودمان را درست انتخاب کنیم بر کیفیت کار ما تاثیر میگذارد شما ابتدا باید نیاز های خود را در نظر بگیرید و این سوال را از خود بپرسید که برای خریدن میز کامپیوتر چه عواملی برای شما مهمتر هستند قطعاً شما نمیخواهید پول زیادی خرج کنید برای چیزی که بدردتان نخورد پس از اول درست انتخاب کنید که بعداً به مشکل نخورید. پس اگر تصمیم به خرید میز کامپیوتر دارید و نمیخواهید توی این بازار شلوغ و پلوغ و این همه گرانی و آلودگی سردرگم شوید توصیه میکنم این راهنمایی که با وسواس زیادی برای شما آماده کرده ایم حتماً مطالعه بفرمایید.

گام اول: برای انتخاب و خرید میز کامپیوتر

اول از همه و قبل از هر اقدامی تصمیم بگیرید که چه نوع میز کامپیوتری برای شما مناسب است آیا میز کامپیوتر را میخواهید که فقط لپ تاپ را روی آن بگذارید و با آن کار کنید یا خیر میخواهید حجم زیادی از وسایل را روی میز کامپیوتر خود بچینید و همچنین از یک کامپیوتر رومیزی استفاده میکنید.

اگر احتیاج به فضای زیادی نداشته باشید بنابر این خرید میز کامپیوتر بزرگتر از حد نیازتان کاری غیر ضروری و نامناسب است. از طرفی دیگر شاید شما با یک کامپیوتر رومیزی کار میکنید و احتیاج به فضای زیادی روی میزتان دارید. مهمه که این موضوع را هم در نظر بگیرید که میخواهید کیس کامپیوتر را روی میز یا زیر میز قرار بدید و اینکه فضایی هم برای موس و کیبورد و پرینتر و اسکنر خودتان روی میز در نظر داشته باشید.

گام دوم: انتخاب میز کامپیوتر دارای کمد یا میز کامپیوتر بدون کمد

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عادت دارند تمام وسایل را نزدیک خودشان نگه دارند و همینطور محلی برای کتاب و کمد های مجزا داشته باشید باید به فکر خرید میز کامپیوتر دارای کمد و جاهای تعبیه شده برای این موارد باشید ولی اگر فکر میکنید خیلی احتیاجی به میزی با این همه امکانات و کمد اضافه و جا ندارید میتوانید یک میز کامپیوتر معمولی و ساده تری را انتخاب کنید.

گام سوم: یک مدل میز کامپیوتر را انتخاب کنید

تنوع در میز کامپیوتر بسیار بیشتر از آن چیزی است که شما حتی بتوانید فکرش را بکنید! هنگامی که دارید برای انتخاب میز کامپیوتر و شکل و مدل آن برای خانه یا اداره تصمیم میگیرید این موضوع را مد نظر قرار دهید که دقیقاً کجا میخواهید از میز استفاده کنید مثلاً اگر میخواهید از میز کامپیوتر در گوشه دیوار استفاده کنید بهتر است میز شکل مثلثی داشته باشد یا مثلاً به شکل L باشد یا میتواند حتی میز کامپیوتری که میخواهید خریداری کنید گرد باشد. پس بنابر این بسته به استفاده و مکان شما کاملاً ممکن است شکل میز فرق کند حتما این موضوع را مد نظر قرار دهید و از قبل به آن فکر کنید.

خرید میز کامپیوتر

گام چهارم: میز ارگونومیک انتخاب کنید

شما باید وقتی میخواهید از میز کامپیوتر استفاده کنید احساس راحتی داشته باشید بنابر این سعی کنید میزی را انتخاب کنید که از لحاظ ارگونومیک و فضای مناسب کاملا با خواسته های شما یکسان باشد. به وضعیتی که قرار است داخل آن قرا داشته باشید فکر کنید مثل: تایپ کردن، نگاه کردن به مانیتور، پرینت گرفتن برگه ای و…. دستهای شما باید در حالت راحتی قرار بگیرند; فاصله بین چشمان شما و مانیتور باید در طراحی میز در نظر گرفته شده باشد و یا حتی برای اینکه شما بخواهید حرکات خاصی را پشت کامپیوتر انجام دهید مجبور نباشید برای تایپ کردن یک کلمه خود را خم کنید یا از این قبیل کارها را بتوانید به راحتی با قرار گرفتن در پشت کامپیوتر انجام دهید.

سخن پایانی

خب شاید اول این مطلب فکر میکردید انتخاب میز کامپیوتر کار بسیار راحتیست ولی الان هم بنده هم شما میدانیم که باید برای خرید میز کامپیوتر تحقیقات و ملاحظات لازمه در این باره را به کار ببندیم و قبل از خرید میز کامپیوتر خوب به تمام جوانب و موارد استفاده خودمان و فضایی که میخواهیم برای میز در نظر بگیریم فکر کنیم. و در پایان اگر سوالی دارید در قسمت پایین میتوانید نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

همواره میتوانید جهت مشاوره برای خرید میز کامپیوتر و یا انواع محصولات دیگر ما با راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و یا همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید میز کامپیوتر مناسب برای منزل یا اداره از صفحه محصولات مبل اداری که در زیر لینک آنرا برای شما قرار داده ایم در سایت ما دیدن فرمایید.

5/5 (1 Review)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ