انتخاب و خرید میز تحریر کتابخانه دار مناسب برای خانه یا محل کار

در این مطلب سعی داریم تا شما را با نحوه انتخاب صحیح و خرید میز تحریر کتابخانه دار خوب آشنا کنیم و نکاتی را در این باب برای شما توضیح دهیم.

خرید میز تحریر کتابخانه دار

خرید میز تحریر معمولی یا خرید میز تحریر کتابخانه دار همواره میتواند یک پناهگاه آرام در خانه و یا اداره شما باشد که شما می توانید در آنجا کارهای خود را انجام دهید ، مطالعه کنید ، برنامه ریزی کنید ، و یا کارهای خود را سر و سامان دهید و خلاصه یک عالمه کار در آنجا انجام میدهید که ممکن است بخش عمده ای از روز خود را آنجا بگذرانید پس بنابراین انتخاب و خرید میز تحریر اهمیت زیادی پیدا میکند. ما هم در این مطلب قصد داریم هم ۳۳ ایده بکر و عالی و به درد بخور برای تهیه و خرید میز تحریر کتابخانه دار در اختیار شما قرار دهیم و همچنین در مورد انتخاب یک میز تحریر خوب با شما صحبت کنیم پس توصیه میکنم با ادامه مطلب همراه ما باشید.

میز تحریر کتابخانه دار

میز تحریر کتابخانه دار

انتخاب میز تحریر کتابخانه دار

قبل از انتخاب یک میز تحریر کتابخانه دار که تمام نیازهای شما را برآورده کند، بهتر است چند سوال از خودتان بپرسید که در واقع اولین قدم در فرآیند انتخاب و شناسایی میز تحریر برای خانه یا دفتر کار شماست :

 1. آیا شما از کامپیوتر استفاده می کنید؟
 2. بجز کامپیوتر چه وسایل دیگری قرار است روی میز تحریر گذاشته شود؟ (مثلا پرینتر ، تلفن ، فکس ، اسکنر ، تعدادی کتاب یا پرونده و …)
 3. چه مقدار فضا برای کامپیوتر و وسایل روی میز و احیاناً کتاب های خود لازم دارید؟
 4. آیا فضای اتاقی که میخواهید میز تحریر کتابخانه دار را در آن بگذارید محدود است؟
 5. میخواهید میز تحریر شما در کدام قسمت از اتاق قرار بگیرد؟
 6. آیا شما یک کتابخانه در اتاق دارید یا برای نگه داری از کتاب هایتان باید میز تحریر کتابخانه دار انتخاب را کنید؟
 7. آیا میخواهید میز تحریر شما چند کشو برای نگه داری وسایل داشته باشد یا خیر؟
 8. و مهمتر از همه اینکه چه بودجه ای برای تهیه میز تحریر کتابخانه دار خود در نظر گرفته اید؟

اگر به طور عمده با یک کامپیوتر کار می کنید، در صورت لزوم، انتخاب یک طراحی با فضای کافی برای مانیتور، صفحه کلید، موس و پرینتر، و همچنین یک قسمت یا قفسه برای کیس کامپیوتر را در نظر بگیرید. سوراخ های سیم کشی و کانال ها، ایمن بودن اتصال قطعات کامپیوتر شما را آسان تر می کند و قفسه کشویی یک گزینه صرفه جویی در فضا است که قابلیت استفاده را نیز افزایش می دهد.

خرید میز تحریر کتابخانه دار متناسب با نیاز خودتان

اگر شما با مقدار زیادی از کاغذ کار می کنید، یک میز با یک سطح بزرگ، برای شما مناسب است. فضای اضافی به شما اجازه می دهد تا کتاب مرجع و همه کتاب های رفرنس مورد نیاز را نزدیک به خودتان نگه داری کنید. راه حل های نگه داری را در نظر بگیرید که یک میز اداری که تعداد کافی قفسه و کشو کمد های پایینی در دار دارد، ممکن است راه حل ایده آل باشد.

میز تحریر کتابخانه دار جدید

میز تحریر کتابخانه دار جدید

انتخاب انواع میز تحریر از نظر کارکرد

انواع مختلفی از میزهای اداری برای انتخاب وجود دارد. هنگامی که به قابلیت استفاده و طراحی آنها می رسد، هر کدام مزایای منحصر به فرد خود را در اختیار شما می گذارد.

 • میز معمولی و عادی : این ویژگی دارای یک سطح بزرگ و واضح است. و برای کارهای کاغذی یا استفاده از یک کامپیوتر یا لپ تاپ ایده آل است.
 • میز کامپیوتر: برای استفاده مخصوص از کامپیوتر طراحی شده است، این سبک ها معمولا دارای جایی برای صفحه کلید بصورت کشویی هستند، محل قرار گیری کیس و همچنین دارای محلی برای عبور کابل ها و سیم ها هستند.
 • میز تحریر های کلاسیک و بزرگ: این میزها اغلب وسعت زیادی دارند و دارای سطحی بزرگ و کشوهای زیاد برای لوازم و برای مطالعه کلاسیک هستند.
 • میز تحریر مدرن و ساده: محلی برای نوشتن های جمع و جور و کم جا برای استفاده گاه به گاه، این میزها اغلب از پاهای ساده و کشو ها و قفسه های ساده و با کمترین تزیین و زرق و برق تشکیل شده است.

انتخاب و خرید میز تحریر کتابخانه دار مناسب اتاق ما

بقول قدیمی ها که میگویند “دو بار اندازه بگیر، یک بار برش بزن !” این صحبت در مورد خرید میز تحریر کتابخانه دار و یا خرید میز مطالعه و یا کتابخانه یا میتوان گفتم تمامی وسایل خانه به شدت صدق میکند. فکر کردن در مورد این که چقدر فضا دارید باعث می شود انتخاب سبک ها و ویژگی های آن آسان تر شود. یک راه برای تمرکز بر روی گزینه های شما این است که هر میزی را که برای اتاق خیلی بزرگ مناسب است را کنار بگذارید. چند بار اتاق را اندازه گیری کنید و به بهترین و مناسب ترین اندازه برای میز برسید.

محل دسترسی میز تحریر کتابخانه دار در اتاق

اگر شما یک پله مارپیچ، یک راهرو محدود، سقف کم یا درهای کوچک داشته باشید، ممکن است مجبور شوید که میز را از طریق پنجره به داخل اتاق ببرید پس میزی را انتخاب کنید که بتوانید براحتی آنرا به داخل اتاق منتقل کنید.
درب ها: مراقب باشید فضای کافی برای باز و بسته کردن درب اتاق ها وجود داشته باشد .
صفحه مانیتور: میز را در جایی قرار دهید که روبروی پنجره و نور خورشید نباشد چون در این صورت بازتاب نور چشم شما را آزار خواهد داد.
دسترسی به برق: اگر از وسایل برثی مثل کامپیوتر پرینتر و چراغ مطالعه و … استفاده می کنید، موقعیت میز را در رابطه با پریز ها در نظر بگیرید .

فضای اتاق برای میز تحریر

اگر فضای کافی در اتاق خود دارید بهتر است از این فضا استفاده کافی را ببرید و در کنار میزتحریر تعداد زیادی قفسه و کشو و کمد های در دار درست کنید در صورتی که طراحی خوبی برای آن در نظر بگیرید هم فضای اتاق خود را زیباتر کرده اید هم دیگر نگران حجم زیاد اثاث و کتاب و کاغذ و لوازم تحریری که باید در این کتابخانه جای دهید نخواهید بود.

همواره میتوانید جهت مشاوره برای خرید فایل اداری و یا انواع محصولات ما با راههای ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید و یا همچنین به شما پیشنهاد میکنیم برای خرید فایل اداری از صفحه محصولات ما که در زیر لینک آنرا برای شما قرار داده ایم در سایت ما دیدن فرمایید.

5/5 (2 Reviews)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتساپ